E-Ticaretin Önemi

Eğer satacak bir ürününüz var ise, günümüzde satışlarınızı destekleyecek veya üstlenecek bir e-ticaret siteniz yok ise, 1-0 geridesiniz demektir.

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret, bir işletmenin ürünlerini online olarak sergileyerek, sisteminin sağladığı özellikler ile beraber potansiyel müşterilerine farklı ödeme yolları ile alışveriş yapmasını sağladıkları platformlara verilen isimdir.

2017 yılı TÜBİSAD'ın raporuna göre, Türkiye'de e-ticaret pazar büyüklüğü 42,2 Milyar TL'ye ulaştı. Dikkat çekici diğer bilgi ise; bir önceki yıla oranla büyümenin %37 olması.
Türkiye e-ticaret hacmi olarak dünyada küçük bir paya sahip, ancak alışkanlıkların değişmesi ile birlikte, hızla büyümeye devam ediyor.

E-Ticaret Mağazası Açma Süreci

1

Analiz

2

Tasarım ve Yazılım Aşaması

3

Ürünlerin Yerleşimi

4

Yayın

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın,
Sıkça Sorulan Sorular

Proje maliyetleri, sektörünüze uygun altyapı özelliklerine göre değişmekte olup, 2.000 TL ile 10.000 TL'ye çıkan geniş bir kurulum maliyeti yelpazesine sahiptir. Özel tasarımlar ve özel altyapılar daha yüksek maliyetlere ihtiyaç duyacak olup, bir çok sektörün ihtiyacını bu maliyet aralığında çözdük ve çözmeye devam etmekteyiz.
Ortalama 1 hafta içinde, kurulum, test ve sunum ile birlikte siteniz tarafınıza teslim edilir. Ürün yükleme aşaması, ürün adedinize ve yükleme şeklinize göre değişkenlik göstereceği için bunu yapılan görüşmeler esnasında belirleyebiliriz.

HEMEN TEKLİF AL