Baffo Digital

Selamlar, internet sitemize hoş geldiniz. Biz Baffo Digital Agency, kısaca Baffo diyebilirsiniz. :)

Çalışmanın ve şirketlerin bir kültür üzerine kurulduğunu benimseyerek ilerlediğimiz yolda, siz değerli müşterilerimizin markalarını bulunduğu sektörde en iyi şekilde temsil etmesini sağlamak amacıyla bilgi, beceri ve tecrübelerimizi kullanıyoruz.

2012 yılından beri birçok müşterimizin ihtiyaçlarına yeni bir sayfa açarak yanıt vermeye çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu çalışmaları yaparken, ekibimizde gençliğe ve dinamizme yer verdiğimiz gibi, tecrübeli isimlere de yer vermenin ne kadar doğru olduğunu yaşayarak öğrendik.

Son olarak, “Baffo ne demek”? diye sorabilirsiniz. Pazarlama ve iletişim uzuun zamandır insanoğlunun hayatında. Günümüzde biraz daha gelişmiş halinin yanında çeşitli teknolojiler ve yöntemler kullanılmaktadır. Eski dönemlerde ise bu özelliğimiz sosyal alanlarda, özel toplantılarda ve hatta esnaf dükkanlarında(özellikle de berberlerde) hayatımızdaymış. Ve evet, bizde bu dönemlere dokunarak ‘bıyık’ kelimesinin İtalyanca’sını markamızın ismi yaptık. :)

Sitemize tekrardan hoş geldiniz, üst menüden aradığınız hizmeti inceleyebilir yada direkt iletişim sayfasından bizimle irtibat kurabilirsiniz.
Sevgiler…