Landing Page

Landing page, arama motorları veya sosyal medya platformlarında reklam verilen ve reklam amacına göre özel tasarlanarak bir sonuç elde edilmeye çalışılan tekil sayfalardır.

Landing Page

Kullanımı son yıllarda oldukça artan landing page(iniş sayfası) özellikle Google Adwords reklamlarında ve sosyal medya reklamlarında sıkça tercih edilmektedir.

Landing Page ile Pazarlama Aşamaları

1

Kurum ve İnternet Sitesi Analizi

2

Hedef ve Sektör Tespiti

3

Tasarım ve Yazılım

4

Reklam Yayını ve Ölçümleme

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın,
Sıkça Sorulan Sorular

Kesinlikle hayır. Landing page'in ana amacı, farklı bir pazarlama stratejisi geliştirmek isteyen kişi veya kurumların tercihidir. Bir yandan şu ihtimal de vardır; farklı bir pazarlama stratejisi uygulamayı düşünmeyen fakat internet sitesini baştan tasarlatma gibi de bir ihtiyacı olmayan müşterilerimiz zaman ve maliyet kazanımı açısından tercih edebilir.
Tamamen operasyonumuzda ki yoğunluğun belirleyici faktör olmasını unutmamak kaydı ile; bir landing page'i karar verikten yaklaşık 1 hafta içinde Google veya sosyal medyada yer alacak sürede tamamlamaktayız.
Tasarım aşamasında bizim tercihimiz, şayet sizi yansıtan bir yapısı var ise mevcut internet sitenizi yansıtacak veya arada çok fark olmayacak şekilde tasarlıyoruz.

HEMEN TEKLİF AL