Marka Danışmanlığı Nedir?

Marka danışmanlığı kısaca; bizim ve çözüm ortaklarımızın iş birliği ile bir işletmeyi yazılımsal, donanımsal ve internet ortamında gerek imaj, gerek güvenlik gerekse donanım anlamında en iyi standartlarda iş yapabilmesini sağlamak amacıyla hazırlanan projelerdir.

Hangi Hizmetleri Barındırır?

Hizmet başlıkları kurumun sektör, amaç, büyüklük ve belirlediği vadelerde belirlediği hedeflere göre değişkenlik gösterir.

Ancak ana hatları ile, internet ortamında satış pazarlaması için gerekli site tasarım ve yazılımı, akabinde daha hızlı ve pazar payını artıracak reklam çalışmaları, bu çalışmalar devam ederken sosyal medyada kurumsal mecra yönetimleri başta gelir.

Tüm bu çalışmalar yapılırken, geçmiş başarıları yeni müşterilere sunabilmek amacıyla referans vurguları, prodüksiyon, tasarım ve reklam açısından en iyi platformlarda yayına açılır.

Arından iç ve dış veri güvenliği için yazılım ve lisanslama teknikleri değerlendirilir.

Bu çalışmalar yapılırken kurumun iç işleyişinde herhangi bir donanımsal ihtiyaç olduğunda, bu ihtiyacı sorunsuz karşılayacak en doğru ürün en iyi fiyatlara sunulmaya gayret edilir.

Tüm bu çalışmalar ve daha nicesi, proje kapsamında ihtiyaca göre değerlendirilerek, ayrı ayrı fiyat performans çizelgesine oturtulur. Her sektörün kendine özel veya gerekli yöntemleri olduğu için, tüm hizmet başlıkları opsiyonel olarak ele alınır.

Marka Danışmanlığı Süreci

1

Analiz, Araştırma ve İhtiyaç Önceliklendirme

2

Çalışma

3

Performans Değerlendirme

4

İş Geliştirme

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın,
Sıkça Sorulan Sorular

Marka danışmanlığının en büyük farkı, bir işletmenin bir çok ihtiyacını ele aldığımız için, o işletmenin bir departmanı gibi çalışma sorumluluğumuz doğuyor. Dolayısı ile Baffo Digital için zamanımızın yüksek bir kısmını sizler için ayırmış oluyoruz.
Bir işletmeye marka danışmanlığı yapıyoruz diyebilmemiz için, birden fazla ihtiyacınız için çalışıyor ve karşılıyor olmamız gerekir. Bu farklı ihtiyaçları aynı sepete koyduğumuzda, doğal olarak fiyat politikasında da ciddi indirimler yapmamız kaçınılmazdır.
Evet, karşılıklı performans ve mali sözleşme gerekmektedir. Baffo Digital açısından yapılan tüm çalışmaların performans değerlendirmesini yapabilmeniz için, tüm hizmetlerde farklı olmak üzere belirli sürelerin geçmesi gerekmektedir. Bu, kimi zaman 2 ay kimi zaman 6 ay kimi zaman ise 12 ay olarak değerlendirilir. Bu zamanın net konuşulabilmesi için tüm analizlerin ve ihtiyaçların belirlenmesi mutlaktır. Projenin kapsamına göre ajansımızda kadromuzu organize ederken, müşterilerimizden bu süreç için başta mali olarak bazı pazarlama yatırımlarını yapmalarını rica ederiz.

HEMEN TEKLİF AL