Prodüksiyon

Prodüksiyon, İngilizce'den gelen kelime anlamı ile product etmek yani ürünü üretmek anlamındadır. Fakat Türkiye'de sektörel anlamda yapmak olarak kullanılır. Buna paralel olarak bu işi yapan firmalara ise sıkça duyduğunuzu tahmin ettiğimiz gibi; prodüksiyon firması / yapım firması denir.

Prodüksiyon

Prodüksiyon günümüzde tanıtımın, pazarlama, satış ve anlatmanın en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Keza okumaktan ziyade izleyip dinlemeyi tercih eden 7'den 70'e teknoloji kitlesi olduğunu düşünürsek, gerekli özeni vermemiz gereken bir iştir.

Biz de bu iş alanının kurumsal bölümünde yer alarak, siz değerli müşterilerimizin firmanızı en iyi şekilde tanıtmanızı sağlıyoruz. Firma, ürün ve hizmet tanıtımlarında mevcut ve yeni müşterilerinizin gözünde kurumsal imajınızı doğru çizebilmeniz için deneyimli çözüm ortaklarımız ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Markalar İçin Prodüksiyon Aşamaları

1

Analiz

2

Projelendirme

3

Çekimler ve Prodüksiyon

4

Teslimat

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın
Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal video tanıtımları, verdiğiniz hizmeti tıpkı bir toplantı masasında müşterinize anlatırcasına kamera karşısında bunların anlatılmasıdır. Aynı zamanda siz bu anlatımınızı yaparken gerek görülürse yapım aşamasında ekranda çeşitli bilgiler verilebilir. Veya bir ürün tanıtıyor iseniz bu ürünü farklı ortamlarda, teknik özellikleri ile birlikte dilerseniz konuşmacı dilerseniz arka fonda bir müzik ile hazırlayabiliriz. Tabi ki sadece işin öncesi değil, sonrasında da klasik referans vurgularınızdan kurtulup, referans müşterileriniz ile ropörtajlar yaparak sizleri anlatmalarını isteyebiliriz.
Maliyetler tamamen sizin fırından çıkan videodan beklentiniz ile doğru orantılıdır. Ne kadar detay ve yaratıcılık beklediğinizi analiz aşamasında masaya yatırıyor ve buna göre kaynak kullanımı gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda çekimlerin yurt içi ve yurt dışında yapılacağı, hangi ekipmanların kullanılacağı, ekipte görevli kaç kişinin olacağı gibi maddeler, bu gibi projelerin maliyetlerini belirleyen asıl etkenlerdir. Niyai sonucu bir toplantı sonrasında tekliflendirebiliriz.

HEMEN TEKLİF AL