Neden Baffo Digital

Amaçlarınızı dinleyip, ihtiyaçlarınızı tespit eden, firmanızın kadrolu personeli gibi yol alan, mantığı ve güveni ön planda tutan bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Web Proje Yönetim Süreci

Başta internet sitesi projeleri olmak üzere, çalışmalar çorap söküğü gibi yol alır. Doğru noktadan konuya başlamak için hizmet alan ve hizmet veren tarafında doğru görevlendirilmeler yapılması gerekir. O yüzdendir ki, projenin her adımı çok değerli. Gelin toplantıya başlamadan önce bu adımları gözden geçirelim.

1

Tanışma

İlk toplantımız firma çalışanları ve firma ile tanışmadır. Bu toplantıda sizi ve ihtiyaçlarınızı anladıktan sonra kendimizi ve hangi konularda size hizmet verebileceğimizi anlatırız.

2

Analiz ve Yol Haritası

Edindiğimiz ilk bilgilere, ihtiyaçlara ve amaçlara istinaden bir yol haritası çıkartırız. Bu yol haritasında, neler yapmamız gerektiğini, maliyetleri, kullanılacak kaynakları, zaman ve diğer elementleri hazırlayarak sunumu gerçekleştiririz.

3

Tasarım Aşaması

Müşterimizin taleplerine istinaden, sektör analizi hedef kitle ve sahip olunan bilgiler eşliğinde sketch ve wireframe çizimlerin ardından UX ve UX tasarım çalışmaları ortaya çıkarılır. Ardından onayınıza sunulur. Proje çerçevesinde belirlenen ölçüde alternatif ve&/veya revize tanımlamalarının ardından yazılım aşamasına hazırlanarak ilgili proje görevlilerine aktarılır.

4

Yazılım ve Test Aşaması

Projenin tasarım aşamasından sonra yazılım aşamasına geçilerek site backend ve frontend kodlamaları yapılır. Proje kapsamı ve ihtiyaçları doğrultusunda seçilen yazılım dil ve teknolojileri uygulanır. Ardından veritabanı ve test süreçleri de başarı ile geçilerek test aşamasına alınır.

5

Sunum, Onay ve Yayın

Yapılan çalışmaların ardından, son kullanıcı ve site yöneticisi deneyimini size de test ettirmek amacıyla sunum yaparız. Onayınız ardından ise site yayın hayatına geçer.

Aklınızda Soru İşareti Kalmasın
Sizlerden Gelen Sıkça Sorulan Sorular

İnternet sitenizin yapım süresi, tamamen sizin siteden beklentileriniz ile doğru oranlı olarak hazırlanacağı için, bu süreç zarfında tasarım ve yazılım aşamasında ne gibi detaylar olacağına bağlı olarak değişir.
Örneğin, tasarım aşamasında istediğiniz sayfa sayısı, yazılım tarafında müşterinize sunacağınız imkanlar(üyelik sistemi, yorum imkanı vb..) veya admin paneli isteyip istemediğinize göre değişir. Bu ve bunun gibi başlıklar çalışma süremizi(ve tabiki bekleme sürenizi) uzatacak konulardır.
Admin (yani yönetim) paneli, sizin internet sitenizde belirlediğiniz alanlardaki görsel yada metinsel içerikleri değiştirmenize olanak tanır. Eğer bir metni, örn. hakkımızda yazınız, bu yazıyı 1-3-5 senede bir değiştiriyorsanız bunun için ekstra bir panele ihtiyaç yok. Bunu bizim bakım destek olarak sunmamız daha faydalı olacaktır.
Fakat, sitenizde birkaç ayda bir güncelleyeceğiniz bir blog alanı, ürün yada referans alanınız var ise, sadece buraları revize edebileceğiniz bir panel sizin için faydalı olacaktır.
Başta internet sitesi projeleri olmak üzere, tüm çalışmalarımız zaman/fiyat çerçevesinde değerlendirilir. Proje için harcanacak emek, zaman ve kullanılacak kaynaklar doğrultusunda en doğru teklifi vermek isteriz. Proje değerinin altına inerek işinizi özensizleştirmek veya üzerine çıkarak haddinden fazla maliyetler yaratmak istemeyiz.
-->

HEMEN TEKLİF AL